5 NAJLEPSZYCH REALIZACJI

Poniżej przedstawiamy ranking 5 najlepszych realizacji marki Konsport

NUMER 5

SONY DSC

Ranking najlepszych realizacji Konsport rozpoczynamy od ogrodzenia żaluzyjnego połączonego ze słupami i podmurówką z gabionów. Kompozycja łącząca ze sobą szlachetność kamienia oraz nowoczesne ogrodzenie stanowi dopełnienie dla klasycznej architektury budynku. Takie połączenie zapewnia domownikom wyjątkowa prywatność, ponieważ nikt z zewnątrz nie ma możliwości zajrzeć na posesję.

Kolor ogrodzenia został dopasowany do koloru fasady budynku, aby uwydatnić wygląd domu. Również kolor kamienia wypełniającego gabiony został dobrany w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować się do barwy ogrodzenia żaluzyjnego. Warto zwrócić uwagę także na fakturę kamienia, który został użyty do wypełnienia gabionów. W tej realizacji wykorzystano gnejs, który wyróżnia się nieregularną fakturą oraz krystaliczną strukturą.

Ciekawym rozwiązaniem wykorzystanym w tym projekcie jest umieszczenie roślin nie tylko pod podmurówką, ale również na słupkach gabionowych. Dzięki temu ogrodzenie zyskuje bardziej dostojny charakter, przywołujący na myśl szlacheckie ogrody.

NUMER 4

9

Kolejna realizacja w naszym rankingu to również połączenie gabionów z nowoczesnymi ogrodzeniami Konsport. W tym projekcie największym wyróżnikiem jest materiał, którym zostały wypełnione gabiony. Poza tradycyjnym wypełnieniem z kamienia, do wykończenia ogrodzenia użyto ozdobnych brył szklanych w turkusowym odcieniu.

W przypadku tej realizacji, zastosowane kolory kontrastują ze sobą, dając niepowtarzalny efekt. Jasny odcień kamieni w połączeniu z ciemnym kolorem ogrodzenia nadają całości mocniejszego wyrazu. Nadaje to całości wymiaru monumentalnego, dodatkowo wyróżniając płot spośród innych, które z nim sąsiadują.

Pełen efekt widoczny jest dopiero wieczorem, kiedy szkło jasnieje. Aby uzyskać taki rezultat, lamy oświetleniowe zostały zamontowane wewnątrz gabionów. Bryły na wieczór są podświetlone, a odpowiednie ich usytuowanie w całej konstrukcji zapewniło komfort także domownikom, nie przeszkadzając im od wewnątrz w ciągu nocy.

NUMER 3

8

Powyższa kreacja to połączenie delikatnego ogrodzenia z klasycznym klinkierem. Wizja nowoczesnej konstrukcji budynku została zachowana poprzez dobór ogrodzenia o prostej formie i minimalistycznym wystroju.

Spójność całego projektu jest widoczna nie tylko pod względem kształtu czy zastosowania linii prostych, ale i kolorystyki. Zgodność odcieni dodatkowo podkreśla charakter domu.

Rodzaj wykorzystywanych materiałów ma wpływ na finalny wygląd ogrodzenia. W ofercie Konsport istnieje możliwość dopasowania koloru do indywidualnych potrzeb. Powłoka malarska jest nie tylko zabiegiem estetycznym. Główny atut stanowi zabezpieczenie antykorozyjne, nakładane metodą proszkową.

To wysokie miejsce w rankingu Konsport wyróżnia wszechstronne zastosowanie tego ogrodzenia. Specjalnie profilowany kształt, minimalizm w stylizacji oraz klasyczny klinkier umożliwiają dopasowanie projektu zarówno do tradycyjnego, jak i nowoczesnego budownictwa.

NUMER 2

7

Kolejne miejsce należy do jednego z najpopularniejszych połączeń. Symbioza systemu aluzyjnego oraz gabionowego gwarantuje stuprocentową dyskrecję. To niewątpliwie jego największa zaleta, podkreślająca symbolikę domku jednorodzinnego – gwaranta spokoju i intymności, przytulnego azylu.

Charakterystyczne ułożenie sztachet, formujące kształt żaluzji, zapewni oryginalność konstrukcji i wyróżni posesję spośród pozostałych. Niepowtarzalność została zachowana również dzięki wypełnieniu gabionów kamieniem. Wyjątkowy wygląd efektu końcowego to kolejny punkt na liście zalet tego pomysłu.

Na pochwałę zasługuje już sama koncepcja projektu. Indywidualizm przemawia przez niego pod każdym względem, od wyboru materiałów po możliwość nakreślenia i wyodrębnienia swojej tożsamości.

NUMER 1

5

Pod tym numerem kryje się prawdziwa rozkosz. Odległości pomiędzy kształtownikami sprawiają, że cała konstrukcja nabiera lekkości. Dodatkowo, prześwity są na tyle małe, że zapewniają domownikom prywatność i swobodę poruszania się po posesji.

Biel i ciemny brąz doskonale się dopełniają, tworząc nietuzinkowe połączenie kolorystyczne. Takie połączenie przywołuje na myśl nadmorskie miejscowości i wakacyjne kurorty, więc domownicy mogą na co dzień czuć się jak na wczasach!

Różnorodność wymiarów poszczególnych elementów umożliwia dopasowanie projektu to indywidualnych potrzeb klientów. Minimalizm i prostota kamienia w połączeniu z ogrodzeniem horyzontalnym wygląda niezwykle estetycznie i elegancko. Z pewnością będzie piękną wizytówką nowoczesnego domu.