Do it Yourself – czyli ogrodzeniowe zrób to sam Nowości

Wierzymy w umiejętności naszych klientów, dlatego dajemy im możliwość działania. Specjalnie dla miłośników majsterkowania i osób, które kochają oryginalność przygotowaliśmy kompletne ogrodzenie PP002(305), które daje nam absolutnie nieograniczone pole do działania.

samonosna perspuchylna persp

 

 

 

 

 

Model ogrodzenia PP002(305) to konstrukcja, która ma szerokie zastosowanie. Dowolnie możemy łączyć ze sobą dostępne profile, tworząc nietypowe i jedyne w swoim rodzaju ogrodzenie. System ten pozwala uzyskać bardzo unikatowe rozwiązania i aranżację według naszej wizji i potrzeb, Nie musimy się ograniczać – wręcz przeciwnie, kreatywność jest tutaj jak najbardziej pożądana. Aby dodać swojemu ogrodzeniu niesamowitego wyglądu możemy łączyć nie tylko różne profile, ale także i dokonywać połączeń kolorystycznych.

XPS daszek front

PP002(305) to rozwiązanie na tyle uniwersalne, że z jego pomocą możesz zbudować nie tylko tradycyjne ogrodzenie. Modułowe boksy pozwalają na stworzenie altany, schowka na śmietniki zadaszonej furtki. Dzięki temu możesz uzyskać niezwykłe detale architektoniczne, wyodrębnić przestrzeń na działce czy zabezpieczyć dodatkowo posesję. Co więcej, w 2016 roku możesz postawić również na nowoczesne bramy i furtki. Wprowadzamy możliwość zamówienia tych dwóch elementów z różnym rodzajem wypełnienia.

zagroda persp XPS daszek