Intymność pod kontrolą Ciekawostki

Decydując się na ogrodzenie, chcemy nie tylko podkreślić własność zajmowanej przez nas przestrzeni. Liczy się dla nas również zachowanie prywatności, która pozwoli nam cieszyć się z wykorzystania terenu wokół domu.

Przemyślana decyzja o zamontowaniu ogrodzenia to inwestycja w radość z prawdziwie intymnej atmosfery na własnej przestrzeni, ochrona przed wzrokiem wścibskich przechodniów, bez ujmowania przy tym naszym zabudowaniom subtelności i charakteru. Jeśli szukasz ogrodzenia, które skutecznie odseparuje Twoją przestrzeń od tłumu ulicznego, uniemożliwi wgląd na posesję osobom niepożądanym, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z designu – postaw na gabiony. Ogrodzenie gabionowe (będące de facto koszem z siatki zgrzewanej) wypełniamy dowolnym materiałem ekologicznym, chociażby kamieniem, by uzyskać stylowe okolenie dla naszego zabudowania.

Z gabionami świetnie prezentować się będzie ogrodzenie żaluzyjne, które swą nazwę zawdzięcza oryginalnemu ułożeniu sztachet. Takie połączenie stylów pozwala uzyskać zachwycający efekt końcowy w postaci nietopornego ogrodzenia, które spełni oczekiwania wszystkich ceniących sobie prywatność i dobry gust.