Nowości Konsport – nowe modele już w ofercie Ciekawostki

W tym roku stawiamy na nowoczesne rozwiązania. Do swojej oferty wprowadzamy dwa nowe modele: PP002(P22) o minimalistycznej formie oraz tzw. wycinanka, czyli model PB001.

scena

LESS IS MORE to pierwsza propozycja, która znakomicie prezentować się przy nowoczesnych budynkach. Z założenia jest bardzo designerska, ma lekką konstrukcję i przejrzystą formę. Znakomicie prezentuje się w ciemnych kolorach, a ażurowe profile sprawdzą się w przypadku np. zabudowy szeregowej lub zamkniętych osiedli. Doskonale wygląda przy niewielkich wysokościach i delikatnie zaznacza granice naszej posesji.

persp uchylna fin

Absolutną nowością w naszej ofercie jest model PB001, zwany także wycinanką. Posiada oryginalną stylistykę i cechuje go zabudowana konstrukcja z delikatnymi, cienkimi prześwitami. Są one nieregularne, co daje właśnie efekt wycinanki. Ten oryginalny model znakomicie pasować będzie zarówno przy deweloperskiej zabudowie, jak i przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie komfort i dyskrecję, a także bardzo nietypowy wygląd.