Spraw, by Twój śmietnik wyglądał estetycznie Ciekawostki

Przydomowe śmietniki to miejsca, w których trzymamy kosze na odpady czy do recyclingu. Mieszkańcy bloków mają wydzielone specjalne, ogrodzone budynki, w których znajdują się wydzielone przez osiedle lub miasto kontenery. Jednak posiadacze domków sami musza zadbać oto, by mieć gdzie segregować śmieci. Zamiast trzymać na swojej posesji kubły czy pojemniki bezpośrednio na widoku – postaw na modułowe boksy. Dzięki nim w estetyczny sposób wydzielisz przestrzeń na odpady, a jednocześnie stworzysz niewielkie i funkcjonalne pomieszczenie. To świetny sposób, by zachować ład i czystość na swoim terenie.kosnport - altana

Boksy modułowe marki Konsport to idealna opcja, by zakryć to, czego nie chcemy trzymać na widoku. Zarówno dach, jak i ściany wykonane są z płyt XPS najlepszej jakości, a dodatkowo wzmocniono je ceownikami. Całość malowana jest proszkowo i można ją bez przeszkód dopasować do koloru swojego ogrodzenia. Boksy te oparte są na solidnej i pewnej konstrukcji wykonanej ze słupów 80 x 80 x 3 mm.

Pobierz pełną ofertę


  • Proponujemy sprzątanie po remontach, budowach i inwestycjach budowlanych:
    wywóz śmieci wrocław cennik, wrocław wywóz śmieci, wywóz odpadów wrocław. http://tonagruzu.pl Zapraszamy – Firma Tona M. Nawrocka!