od czego zacczac2

Stylizacje i inspiracje

Zebraliśmy dla Was najczęściej zadawane pytania dot. Stylizacji i Inspiracji o jakie pytają nasi klienci. Mamy nadzieje, że znajdą Państwo w nich najbardziej nurtujące Państwa pytania.

Efekt drewnopodobny jest na tyle łudząco podobny do naturalnego drewna, że Klienci błędnie oceniają iż jest ono osiągnięte za pomocą okleiny ze wzorem drewna lub wręcz, że jest to naturalna deska.  Innowacyjność polega właśnie na tym, iż efekt jest uzyskany w procesie malowania proszkowego a więc zgodnie z systemem zabezpieczenia antykorozyjnego DUPLEX.

Skrócony opis procesu:

– ocynkowany profil przechodzi proces malowania proszkowego, w którym nakładana jest powłoka lakiernicza będąca podkładem pod dalsze czynności procesu uzyskiwania efektu drewnopodobnego.

– tak przygotowany element zostaje owinięty specjalną folią ze wzorami deski z drzewa sosny lub orzechu.

– między profilem a folią wysysane jest powietrze aż do stanu hermetyczności czyli do kompletnego odcięcia dostępu powietrza.

– materiał poddawany jest oddziaływaniu bardzo wysokiej temperatury w piecach. Wizerunek z foli przenika w wiązania podkładu proszkowego.

– po kliku minutach następuje schłodzenie materiału i usunięcie foli

Najlepszym, a zarazem najprostszym sposobem na dokonanie decyzji jest skorzystanie z wirtualnego studia konfiguracji ogrodzeń firmy KONSPORT, dostępnego pod adresem:  http://studio.konsport.com.pl/ lub skorzystanie z porady eksperta na miejscu.

Klienci firmy KONSPORT zdecydowanie najczęściej decydują się na ogrodzenia palisadowe, w szczególności te modele z wypełnieniem poziomymi kształtownikami. Symbol  w nawiasie oznacza przekrój kształtownika użytego w trakcie produkcji wybranego modelu ogrodzenia. Największą popularnością cieszy się model PP002(P82), który zapewnia maksimum dyskrecji oraz model PP002(P64).

Ogrodzenia panelowe najczęściej stosuje się do wygrodzeń osiedli, boisk sportowych oraz obiektów przemysłowych. W przypadku posesji prywatnych ogrodzenie panelowe zazwyczaj stosowane jest do ogrodzenia boków i tyłu działki.

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Brakuje odpowiedzi na ważne pytanie? Napisz do nas, odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

Zespół Konsport