przeslo persp

Technika montażu ogrodzeń

Zapraszamy do zapoznania się z zagadnieniami dot. Techniki montażu naszych ogrodzeń.

Dokładny opis warunków odbioru technicznego jest opisany w Ogólnych Warunkach Sprzedaży w podpunkcie IV Ważne Informacje (do pobrania na stronie www). Odbiór dokonywany jest po całościowym zakończeniu prac montażowych i po dokładnym sprawdzeniu z Klientem wszystkich elementów frontu.

Brama samonośna jest rodzajem bramy przesuwnej w której skrzydło zawieszone jest wysięgnikowo. Dzięki temu brama przesuwa się nie dotykając podjazdu. Aby zrównoważyć ciężar bramy stosuje się przeciwwagę która wydłuża całkowitą długość konstrukcji o około 40-50%.

Brama samonośna jest idealnym rozwiązaniem gdy odległość między bramą a garażem lub budynkiem jest na tyle mała że otwieranie bramy dwuskrzydłowej koliduje np. z samochodem stojącym na podjeździe. Rozwiązanie to nie znajdzie jednak zastosowania jeśli nie będzie wystarczającej przestrzeni wzdłuż ogrodzenia pozwalającej na schowanie się całego skrzydła z przeciwwagą podczas otwierania. W części ogrodzenia w zadłuż której chowa się brama podczas otwierania, nie jest również zalecane montowanie furtki.

Dostarczane przez Konsport przęsła ogrodzeniowe są gotowe do zamontowania na słupkach. W zależności od modelu przęsła są montowane na dokręcane lub wklejane uchwyty montażowe lub przykręcane bezpośrednio do słupków.

Najszybsze w montażu jest ogrodzenie panelowe ocynkowane ogiowo – wszystkie elementy składowe dostępne są od ręki, a montaż materiałów nie wymaga dużego nakładu pracy.

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cie pytanie? Napisz do nas, chętnie odpowiemy !