Wybierz idealne ogrodzenie do swojego domu – odkryj nasze wirtualne studio! Ciekawostki

Aby ułatwić naszym klientom wybór odpowiedniego produktu dla siebie, stworzyliśmy dla nich specjalne rozwiązanie. Wirtualne studio konfiguracji ogrodzeń to miejsce, które pomoże Ci dopasować ogrodzenie do stylu Twojego domu. Jeśli masz dylemat, ciągle nie wiesz, na co się zdecydować, to ten program jest właśnie dla Ciebie.

Wirtualne studio konfiguracji ogrodzeń pozwala wybrać dowolne rozwiązanie, jakie nasza firma posiada w swojej ofercie. Możesz przebierać pośród ogrodzeń gabionowych, cegły klinkierowanej, modułów XPS czy osadzeń w module betonowym. Dodatkową zaletą jest to, że bez trudu zobaczysz gotowy efekt – wybierając określony model domu, ogrodzenia i dobierając jego kolor, otrzymasz wizualizację, która pomoże Ci podjąć decyzję o zakupie. Wszystkie modele możemy oglądać z dowolnej perspektywy – zarówno od frontu, jak i z boku.

Dodatkowo program pozwala również na sprawdzenie, jak będzie wyglądać nasz podjazd. Przy wyborze ogrodzenia możesz postawić także na opcję widoku z bramą uchylną lub samonośną. Zaletą programu jest także to, że można przybliżać obraz, by dostrzec wszelkie detale i walory wybranego modelu. Postaw na studio konfiguracji ogrodzeń i skontaktuj się z nami, gdy podejmiesz decyzję!

kns studio